
Подарунок
Ручка гелева стираюча 0.5 мм
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (99) 199-18-81
- Немає в наявності
- Код: 56894
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ручка гелева стираюча 0.5 мм»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гелева ручка зі стираючим чорнилом для комфортного письма та корекції. Вона забезпечує чітку лінію товщиною 0.5 мм, що ідеально підходить для навчання та роботи. Чорнило зникає при нагріванні, що дозволяє легко виправляти помилки. Обирайте цю ручку для зручного та акуратного письма кожного дня.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина: | 143 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Колір чорнила | Чорний, синій, зелений, оранжевий |
| Механізм | Натискний |
| Особливість | Чорнило зникає при >60°C |
| Тип | Гелева ручка |
| Товщина лінії | 0.3/0.4/0.5 мм |
| Чорнило | Стираюче |
- Ціна: 150 ₴









