
Подарок
Ручка гелева стираюча 0.5 мм
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 199-18-81
- Нет в наличии
- Код: 56894
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ручка гелева стираюча 0.5 мм»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гелева ручка зі стираючим чорнилом для комфортного письма та корекції. Вона забезпечує чітку лінію товщиною 0.5 мм, що ідеально підходить для навчання та роботи. Чорнило зникає при нагріванні, що дозволяє легко виправляти помилки. Обирайте цю ручку для зручного та акуратного письма кожного дня.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Длина | 143 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Колір чорнила | Чорний, синій, зелений, оранжевий |
| Механизм | Натискний |
| Особливість | Чорнило зникає при >60°C |
| Тип | Гелева ручка |
| Товщина лінії | 0.3/0.4/0.5 мм |
| Чорнило | Стираюче |
- Цена: 150 ₴









